To „Wcale nie jest szalone“, mówi Adamant Partner Stołeczny Tuur Demeester na Bitcoin’ie do 50,000$.

Popularny reporter i zwolennik Bitcoin Revolution Max Keiser przewiduje, że niektórzy z najbardziej wokalnych krytyków krypto walutowych wkrótce się odwrócą i staną się jednymi z największych pionierów kryptońskiego stylu. Bardzo wokalny Keiser w jego zwykły sposób wziął na Twitterze 26 czerwca wyjaśniając mocno, że wiele z popularnych naysayayers Bitcoin „reprezentują ogromny popyt na zakup Bitcoin pent-up“.

Adwokat Bitcoin’a szczególnie wymienił trzech największych pesymistów Bitcoin’a; miliardera Marka Cubana, Jamesa Rogers’a i popularnego adwokata złota Petera Schiff’a, mówiąc, że wszyscy trzej, między innymi, wkrótce zajmą przednie miejsce i staną się jednymi z największych pionierów Bitcoin’a. Keiser stanowczo gwarantuje, że ich konwersja stanie się rzeczywistością, gdy tylko w pełni zrozumieją strukturę krypto waluty, a oni z kolei przystąpią do zakupu krypto walut w dużych ilościach.

Kiedy w końcu to zrozumieją, pójdą na wszystko z ogromnymi zakupami. W 100% gwarantuję, że tak będzie.

W poprzednim tweecie, skierowanym specjalnie do Petera Schiffa, Keiser ostrzega, że podczas gdy Schiff nadal niechętnie odnosi się do Bitcoina, sentymentalne kupowanie Krypto Waluty stale rośnie. Keiser wierzy jednak, że gdy Bitcoin nabierze wystarczającego rozmachu, by handlować za 50.000 dolarów, główny zwolennik złota dokona pełnego zakupu.

Wydaje się jednak, że większość zwolenników Keisera uważa inaczej. W sondażu przeprowadzonym poniżej, 20% uczestników zgodziło się, że cena 50.000 dolarów może skłonić Schiffa do opt-in, podczas gdy większość, obecnie 30% w czasie prasy uważa, że wystarczy tylko 25.000 dolarów, aby skłonić Schiffa do konwersji. Chociaż wiele komentarzy wydaje się uważać, że Schiff jest już właścicielem znacznej ilości Bitcoinów, to jednak musi jeszcze potwierdzić, że jest właścicielem każdej waluty cyfrowej.

$25,000
$50,000
$100,000
$200,000
Głosowanie

Niezależnie od tego, czy Schiff będzie kupował krypto walutę, czy nie, opinia publiczna będzie musiała poczekać, aby się o tym przekonać. Do tego czasu złoty pluskwa pozostała przyklejona do ścieżki głoszenia ewangelii złota jako aktywu o lepszych parametrach niż Bitcoin, mimo że Bitcoin od początku roku przewyższał złoto o ponad 100%.

Mimo to, Schiff na swój sposób zignorował wiele z rekordowych osiągnięć Bitcoina, aby oznaczyć go jako mniejszego rywala w walce ze złotem.

+34% : #Bitcoin
+16% : Złoto
+14% : 10-letni skarb państwa USA
+12% : Nasdaq
– 3% : S&P500
-35% : Ropa naftowa

Na dzień 23 czerwca Bitcoin pokonał ropę naftową, złoto i pięć innych aktywów, by stać się aktywem o najlepszych wynikach, ze wzrostem o 34%, pomimo zmagania się z ogromną zmiennością.